P.Š., Marketingový ředitel

"I have worked with People Consulting and mainly with Ilona Schmidt in her capacity of headhunter demonstrating many occassions to be a passionate professional by its true definition. Her knowledge of the clients/candidates needs, give an absolute added value to the hiring process. She is spot on right, acts with speed and focus and delivers excellent level of service. She suggests great win-win solution. It has been a real pleasure to cooperate. I am pleased to expand the best possible recommendation."

A.V.

"Dobrý den, chtěla bych jen přidat další kladné hodnocení směrem k agentuře. V porovnání s jinými agenturami profesionálové na tom správném místě. Výborná komunikace a zpětná vazba, vřele doporučuji všem. :-))"

L.S.

"Vážení. Nejsem zastánce internetových dotazniků. Na druhou stranu rád dostávám i dávám kvalitní reference. Nezažil jsem na trhu, aby se o mě personal agency zajímala, nebo dokonce starala. Hledal jsem zaměstnání již několikrát v průběhu 10ti let, ale setkání s lidmi z People Consulting v PRG vyvrátilo mou skepsi vůči personálkám - tedy vlastně jen jedné. Absolutní nýsobený zájem, telefonní kontakt po pohovorech a pocit toho, že na hledání nejste sami, to je P.C. Vážím si všeho co jste pro mne udělali!"

P.V.

"Dobrý den, chtěl bych touto cestou velice poděkovat agentuře za proaktivní přístup při hledání vhodného zaměstnání. Z přístupu této agentury by si jejich konkurence měla vzít příklad. Vřele doporučuji."

M.N.

"Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala paní Iloně Schmidt a jejímu týmu za velmi profesionální přístup, rychlé a vstřícné jednání při hledání zaměstnání. Po zkušenostech z mnoha jiných agentur mohu říct, že v PeopleConsulting jsou lidé, kteří mají na prvním místě Vás."

M.M.

"Společnosti People Consulting se svým přístupem a profesionalitou podařilo zlomit a vyvrátit mé přesvědčení, na základě zkušenosti, že není možné najít dobrou práci pomocí personální agentury. Tímto děkuji paní Schmidt a jejímu týmu za spolupráci."

J.Š.

"Rád bych tímto poděkoval paní Iloně Schmidt za zprostředkování zaměstnání. Spolupráce s PeopleConsulting probíhala bez sebemenších problémů, rychle a profesionálně. Všem uchazečům o zaměstnání mohu tuto agenturu upřímně doporučit."

P.M.

"Při hledání nového zaměstnání jsem měl možnost spolupracovat s několika personálními agenturami, ale People Consulting je svým skutečným zájmem o nalezení pespektivního zaměstnání, a osobním přístupem opravdu vyjímečná."

Váš názor je pro nás důležitý

Za všechny návrhy, tipy a podněty ke zlepšení i pozitivní reakce Vám velmi děkujeme. Všechny svoje názory můžete uvést zde: