„Osobní přístup při využití dlouholetých zkušeností získaných na manažerských HR pozicích a schopnosti porozumět požadavkům klientů je našim klíčem ke společnému úspěchu."

Ilona Schmidt, jednatelka společnosti

Náš cíl:
být Vaším správným partnerem a konzultačním poradcem/koučem v oblasti lidských zdrojů.


Kdo jsme

Proč PeopleConsulting

Naše nej

Jsme personálně poradenská společnost, působící na českém trhu od roku 2007. Nalezneme pro Vás to nejlepší řešení, ať již jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností na trhu práce. Budeme rádi Váš spolehlivý partner.

Protože obhajujeme individuální přístup - nejsme "recruitment fabrika". Soustředíme se vždy na konkrétní požadavek našich klientů. Protože dokážeme lépe pochopit Vaše požadavky díky dlouholetým zkušenostem na straně zaměstnavatele. Protože se zaměřujeme na pečlivý výběr kandidátů přesně odpovídající Vašemu zadání.

Jsme ryze česká společnost a známe velmi dobře český pracovní trh. Věková úroveň konzultantů naší společnosti odpovídá požadavkům na senioritu Executive Search a top managementu. Osoby na konzultačních pozicích dlouhodobě pracují v oblasti HR a jsou pravidelně školeny v nejnovějších náborových metodách.

Reference