Reference od našich klientů Vám rádi poskytneme na vyžádání.

"Po více jak 20letech v automotive jsem potřebovala novou "vzpruhu" a elán se dál rozvíjet ve svém oboru. Po řadě negativních zkušeností s "běžnými" personálními agenturami, kde jsem si připadala jak zboží na "trhu s bílým masem" jsem měla to štěstí spolupracovat s People Consulting, konkrétně s panem Arnoštem Schmidtem. Díky jeho profesionalitě, lidskému přístupu a snaze propojit ty správné "kandidáty" se správnými firmami mi byly otevřeny dveře do firmy, která splňuje všechna má očekávání a potřeby a je v souladu s mou osobností a lidskými hodnotami. Pane Schmidte a týme People Consulting, přijměte mé OPRAVDOVÉ DÍKY."

E.H., Supply Chain Manager CE

"Dobrý deň,chcel by som sa Vám srdečne poďakovať, že chvála Vám, som si našiel svoju prvú prácu.Taktiež by som sa chcel poďakovať za to, že som bol vždy informovaný o danej situácií a telefonáty boli vždy maximálne profesionálne a príjemné. Z hladiska presnosti informácií a rýchlosti rozhodne odporúčam túto spoločnosť."

N.B.

"Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat za skvělou spolupráci. Příjemný, vstřícný, prostě vše. Hledal jsem stáž/brigádu při vysoké a oni vše zvládli. Získal jsem super práci! Ještě jednou díky moc !"

T.M.

"Děkuji za profesionální přístup s pomocí hledání vhodného pracovního místa. Spolupráci se společností People Consulting doporučuji."

A.N.

"Rád bych touto cestou poděkoval za velice vstřícnou a proaktivní spolupráci společnosti People Consulting při hledání nového zaměstnání. Vše probíhalo v příjemné partnerské atmosféře, kde jsem se mohl opravdu cítit jako klient. Díky za profesionální přístup."

J.H.

"Rád bych se touto cestou podělil o pozitivní zkušenost ze spolupráce se společností People Consulting (jmenovitě s pí Ilonou Schmidt). Celý proces probíhal vysoce profesionálně a byla zde zřejmá vysoká snaha propojit mezi sebou vhodného zaměstnance s odpovídajícím zaměstnavatelem. Rovněž délka celého procesu byla na české poměry krátká (od zaslání CV až do finální nabídky práce od zaměstnavatele trval celý proces 5 týdnů), proto doporučuji tuto společnost ke spolupráci ať ze strany zaměstnavatele, tak ze strany zaměstnance."

P.V.

"Tímto bych chtěla poděkovat Vaší konzultantce za velmi profesionální a zároveň lidský přístup, takový, jaký by měl správný konzultant mít. Vaše konzultantka mi pomohla vrátit se zpět k mé profesi po mateřské dovolené, což se pro konzultanty z jiných společností zdálo být překážkou. Sama jsem z oboru a budu-li potřebovat spolupráci s vyhledáváním vhodných uchazečů i jako klient, zcela jistě se obrátím právě na Vás.S pozdravem."

H.K.P.

"Dobrý den, chtěl bych mnohokrát poděkovat týmu společnosti People Consulting za to, jakým způsobem odvádí svou práci. Během hledání zaměstnání jsem se při spolupráci cítil jako klient, o kterého je opravdu dobře postaráno. Od prvního pohovoru v agentuře až po další pohovor v již konkrétní společnosti se mnou byli v kontaktu a starali se o to, aby vše proběhlo hladce, rychle a v pořádku. Navštívil jsem i jiné agentury než People Consulting a ne všude jsem se dočkal tak profesionálního a příjemného jednání jako u Vás. Děkuji!"

P.K.

"Dobrý den, mnohokrát děkuji za velice příjemnou a zároveň profesionální spolupráci s Vámi. Chci Vám poděkovat za Váš čas a za to, že jste mi pomohli získat skvělou pracovní pozici, která mi vyhovuje. Jsem s Vámi i se svou novou prací velmi spokojený. Přeji mnoho úspěchů a jsem s pozdravem."

J.A.

"Dobrý den, rád bych pochválil konzultanty společnosti za příkladný telefonát.Jsem rád za jejich profesionální přístup!"

R.S.

"Spolupráci s personální agenturou People consulting, mohu doporučit. Mají velmi osobní, nadstandardní přístup. Jednají vždy fér."

J.K.

"Dobrý den paní Schmidt, mockrát děkuji za spolupráci s Vámi a Vaší agenturou. Všechno bylo tak jak má být a děkuji za místo které jste mi pomohla získat. Byla to moje první životní zkušenost s personální agenturou a všem Vás budu vřele doporučovat. Přeji mnoho dalších spokojených uchazečů o práci. S pozdravem a obrovským poděkováním."

P.P.

"Dobrý den. Rád bych Vám touto cestou poděkoval za Váš čas a opravdovou pomoc při hledání nového zaměstnání. Jsem velice vděčný, že jste mi pomohli využít naskytnutou příležitost a získat velmi dobré pracovní místo. V žádné jiné personální agentuře jsem na "opravdovou" pomoc dosud nenarazil. Spíše naopak. O to více si cením Vašeho přístupu a odvedené práce. Všem, kdo hledají nové nebo lepší pracovní místo vřele doporučuji!"

M.R.

"Dobrý den, mockrát děkuji za velice příjemnou spolupráci s Vámi. Byla to má první zkušenost s personální agenturou a musím říct, že díky Vám na mě udělala velice dobrý dojem. Komunikace byla velice příjemná a přátelská a výsledkem je brzký nástup do nové práce, do které se velice těším. Tímto bych Vám chtěl ještě jednou moc poděkovat a zároveň Vás doporučit všem uchazečům o novou práci. Přeji mnoho dalších pracovních úspěchů a jsem s pozdravem."

M.S.

"Dobrý den, při pohledu na Vaše reference zjišťuji, že velice milý dojem nemám jen já. Tímto se připojuji k ostatním a velice vám děkuji za lidský a profesionální přístup. Bylo to pro mne poprvé, kdy jsem se v období nejistoty a hledání dalšího uplatnění necítila osamocená. Je to neskutečná pomoc, dodání sebejistoty právě ve chvíli kdy jí člověk potřebuje. Pak se vše lépe zvládá. V dnešní době krásná zkušenost a za mne velké díky, jelikož jsem i díky Vám obstála a našla velice záhy novou příležitost. Jste skvělý a budu Vás doporučovat dál, jste lidi na pravém místě."

P.T.

"Dobrý den, chci vám velmi poděkovat za moc příjemné, vstřícné, pohotové a zcela profesionální jednání, se kterým jste se mi od začátku až do zdárného konce věnovaly a díky vašemu velikému přispění jsem našel výbornou práci. Vaše opravdu milé, přátelské jednání mě velice potěšilo. V žádné jiné agentuře jsem se s takto perfektním přístupem nesetkal. Ještě jednou vám moc děkuji, přeji vám hodně dalších spokojených klientů a všem vřele vás a vaší personální agenturu doporučuji :-)"

T.S.

"Dobrý den, chtěl bych Vám velice poděkovat za opravdu příjemný a podnětný včerejší pohovor. Nečekal jsem tak vstřícný přístup od personální agentury a proto jsem se rozhodl podělit se o svou zkušenost touto cestou. Opravdu děkuji a přeji Vám vše dobré. Díky."

L.H.

"Dobrý den spol. PeopleConsulting a celý tým. Jsem velmi mile překvapen za příjemné vyřizování mé nové práce a Vaší péče o mně. Je to pro mně příjemná zkušenost se kterou jsem nadmíru spokojen. Děkuji Vám za pomoc. Takovýchto výsledkú může dosáhnout jen opravdová skupina s cílem pomoci a touto skupinou jste. People Consulting s.r.o. doporučuji všem."

P.L.

"Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o pomoc při hledání zaměstnání. Je mi jasné, že si na mne vzhledem k množství klientů nepamatujete, ale měl jsem to štěstí, že jsem si ve středu ve Vaší poradně na Profesia days v Letňanech přisedl k Vašemu stolečku. Měl jsem po dlouhé době (možná poprvé!) při komunikaci s personální pracovnicí příjemný pocit, působila jste na mne tak, že Vás problémy klienta opravdu zajímají, a že Vám na klientech opravdu záleží. Zanechal jsem Vám svůj životopis a na konci našeho rozhovoru jste mne požádala, zda bych Vám jej mohl poslat i v elektronické podobě s tím, že se případně pokusíte na můj "případ" podívat. Velice Vám za tuto nabídku děkuji a své CV zasílám. Děkuji za Vaši ochotu a Váš čas,"

R.S.

"Za vydatnou pomoc a podporu při hledání nové práce, bych chtěla poděkovat vaší agentuře. Vysoce profesionální a vstřícné jednání z vaší strany mi usnadnilo najít v krátké době zajímavé zaměstnání."

A.T.

"Již jsem navštívila hodně personálních agentur,ale nikde ke mě nebyli tak milý a vstřícní."

J. K.

"Dobrý den, Chci touto cestou moc poděkovat lidem ze společnosti PeopleConsulting, které se mnou kokmunikovali během získávání pracovního místa a bylo vidět, že mají opravdu velikou snahu na tom, aby vše zdárně dopadlo. Především pak oceňuji,že záznamy uchazečů uchováváte i delší dobu a aktivně s životopisy kandidátů nakládáte, Tzn. hledáte neustále vhodné uplatnění. Takže opravdu děkuji moc za zprostředkování práce.

J.S.

"Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat společnosti za profesionální a velmi příjemné chování. Díky Vám mám zaměstnání, ve kterém jsem velmi spokojena. S porovnáním s jinými agenturamy, mohu říci, že s tak osobním a příjemným přístupem jsem se nesetkala. Mohu jen doporučit."

A.P.

"Dobrý den, chtěla bych touto cestou, všem kdo hledají nebo chtějí změnit zaměstnání, doporučit zahájit spolupráci s paní Ilonou Schmidt a týmem v PeopleConsulting. Velice přátelským a profesionálním jednáním mi zprostředkovali práci, dle mých představ."

M.V.

"Rád bych touto cestou poděkoval panu Arnoštu Schmidtovi za velmi vstřícné a profesionální jednání při velmi rychlém zprostředkování práce. Je to personální agentura, kterou zajímá člověk. Mohu upřímně doporučit jiným kandidátům při hledání zaměstnání."

A.B.

"Dobrý den, vzhledem k tomu, že mám relativně dost zkušeností s hledáním zaměstnání přes personální agentury, mohu dost dobře posoudit kvalitu jimi poskytovaných služeb. Personální agentura People Consulting s.r.o. mě velmi mile překvapila svou profesionalitou a přístupem. Paní Schmidt, se kterou jsem jednala, je opravdu člověkem na svém místě, spolupráce s ní byla velmi příjemná, zejména na rozdíl od zástupců jiných agentur je velmi vstřícná, komunikativní, úžasná spolupráce ohledně předávání zpětných vazeb. Mohu zcela upřímně doporučit jiným kandidátům při hledání zaměstnání a zároveň jí i touto cestou poděkovat."

S.B.

"Při hledání práce (v tomto případě seniorské pozice ekonom) jsem oslovil velké množství (i renomovaných) personálních agentur - s jejichž zástupci jsem se i osobně setkal při iniciačních pohovorech. Musím však konstatovat, že přístup (do té doby mně zcela neznámé) kanceláře "People Consulting", reprezentované paní I. Schmidt, byl ve srovnání s ostatními velice profesionální a kvalitativně odlišný. Paní Schmidt mi během velice krátké doby zprostředkovala hned 3 odpovídající pozice, zatímco ostatním agenturám to běžně trvalo měsíc i více. Je zřejmé, že firma People Consulting je vedena profesionálem, který rychle a efektivně jedná."

J.V.

"Dobrý den, ráda bych poděkovala pí. Iloně Schmidt za pomoc při hledání nového zaměstnání. Při naší pracovní schůzce na mě působila velmi mile, vstřícně a profesionálně. Díky ní jsem opravdu získala perspektivní zaměstnání a doufám, že tak jak jsem spokojená já, bude i spousta dalších klientů personální agentury Peopleconsulting."

V.P.

"Služeb společnosti Peopleconsulting jsem využil jako nezaměstnaný, i když jsem se po zkušenostech z dřívějších let s jinou agenturou obával, že zaplatím poplatek za zařazení do databáze a tím to skončí. Ve svých 58 letech jsem měl strach, že zahodím maturitní vysvědčení a skončím s vojí paleťáku v ruce v nějakém skladu potravin. Naštěstí se tak nestalo. Už schůzka s manažerkou společnosti Peopleconsulting změnila můj názor a výsldkem spolupráce nebylo sahání do peněženky, ale zprostředkování zaměstnání, které mi doslova ušili na míru. I můj zaměstnavatel ocenil službu, protože se nezdržoval s nevhodnými kandidáty a ušetřil na výplatách lidem, kteří by ve zkušební době odešli. Děkuji společnosti Peopleconsulting...."

J.M.

Za všechny návrhy, tipy a podněty ke zlepšení i pozitivní reakce Vám velmi děkujeme. Všechny svoje názory můžete uvést zde:

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com