Doporučení vhodného uchazeče

Doporučte nám vhodného uchazeče o zaměstnání (svého známého, kamaráda či kolegu) specialistu v oboru na námi inzerovanou pracovní pozici v sekci "volné pozice" a my Vás za jeho úspěšné umístění u našeho klienta (v případě setrvání v pracovním procesu alespoň do konce zkušební doby) odměníme.

Doporučení na vhodného uchazeče je možné pouze po jeho předchozím souhlasu.

Doporučení na vhodného uchazeče prosím zašlete formou emailu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a do předmětu uveďte "doporučení uchazeče za odměnu". Po ukončení zkušební doby uchazeče u našeho klienta Vás budeme sami kontaktovat a domluvíme se s Vámi na předání Vámi vybrané odměny. Pokud již tohoto kandidáta máme sami v naší databázi nebo byl doporučen dříve někým jiným, nemůže být odměna uznána.

Doporučení firmy

Doporučte nám firmu, kde hledají zaměstnance a my Vám vyplatíme odměnu za 1 umístěného uchazeče v této firmě.

Doporučení na vhodnou firmu je platné pouze v případě zájmu této společnosti a v rámci hledání zaměstnanců pro Českou republiku. Doporučení na vhodnou firmu a příslušnou kontaktní osobu prosím zašlete formou emailu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a do předmětu uveďte "doporučení firmy za odměnu".

Při prvním nástupu námi dodaného uchazeče do Vámi doporučené firmy Vás budeme sami kontaktovat a domluvíme se s Vámi na předání Vámi vybrané odměny. Pokud již tuto firmu máme sami v naší databázi nebo byla doporučena dříve někým jiným, nemůže být odměna uznána.

 

Získejte za odměnu skvělý dárek!